Adres kontraktu Tokena FIBONACCI (ZEN20): 0xC8a43A39C775ed97ee101EE84EfA15670C31c808

Dostęp certyfikowany (Serwisy FIBONACCI)

(aktualizacja 2024-06-22)

Certyfikaty

  1. Dostęp do oferowanych produktów i usług w tzw. Serwisach FIBONACCI wymaga przesłania stosownej ilości certyfikowanych FIBONACCI (cFIB). Można powiedzieć, że 1 cFIB to 1 punkt dostępowy.
  2. Każdy zakup Tokena FIBONACCI (ZEN20) u źródła (strona zamówienia) jest udokumentowany stosownym imiennym certyfikatem.
  3. Bonusowe FIBONACCI (strona użyteczności) również dają dostęp do Serwisów FIBONACCI (mają imienne certyfikaty).
  4. Tylko oryginalne, imienne certyfikaty dają dostęp do tzw. Serwisów FIBONACCI. W danym wypadku nie wystarczy nabycie FIBONACCI na rynku wtórnym.
  5. Wszystkie zakupione u źródła (strona zamówienia) oraz otrzymane w ramach bonusów (strona użyteczności) FIBONACCI sumują się tworząc pulę certyfikowanych FIBONACCI (cFIB).
  6. Pula (ilość) Twoich certyfikowanych FIBONACCI (cFIB) jest zmniejszana po ich wykorzystaniu dla uzyskania dostępu do Serwisów FIBONACCI.

Serwisy FIBONACCI

Lista Serwisów FIBONACCI zostanie opublikowana i będzie aktualizowana w miarę synchronizacji z nimi.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę