Adres kontraktu tokena FIBONACCI: 0xC8a43A39C775ed97ee101EE84EfA15670C31c808

Generacja własnego tokena

Do generacji Tokena FIBONACCI (ZEN20) została użyta wtyczka Token Generator – generator tokena, w darmowej aplikacji Nomo App.

https://nomo.app/ support@nomo.app

Token Generator

https://nomo.app/webon/tokengenerator.nomo.zone

Wtyczka Token Generator – generator tokena WebOn – umożliwia tworzenie niestandardowych tokenów na ZENIQ SmartChain (ZSC) w ciągu kilku sekund. Jest to tak proste, jak wprowadzenie danych tokena, naciśnięcie przycisku generowania i bezproblemowe dodanie nowo utworzonych tokenów do portfela Nomo. Upewnij się tylko, że masz dostępne Tokeny ZENIQ na pokrycie minimalnych opłat. Możesz uzyskać Tokeny ZENIQ z wtyczki Faucet – kranik, dzięki czemu proces generowania tokenów jest niezwykle prosty.

Faucet

https://nomo.app/webon/faucet.nomo.zone

W dowód uznania użytkownicy aplikacji Nomo App otrzymują 0,1 Tokena ZENIQ za darmo – prezent od Nomo. Tokeny te można odebrać raz na portfel i są szczególnie przydatne do pokrywania opłat za gaz związanych z transakcjami w ZENIQ SmartChain (ZSC). Niezależnie od tego, czy przekazujesz tokeny ZENIQ SmartChain, czy korzystasz ze SmartChain, tokeny te są przydatne, zapewniając płynną i opłacalną obsługę.

Generacja własnego tokena

Najpierw trzeba uruchomić wtyczkę Faucet i odebrać 0,1 Tokena ZENIQ za darmo, którego część będzie potrzebna do opłaty (gaz) za transakcję utworzenia Twojego nowego tokena na ZENIQ SmartChain (ZSC):

Home >> wtyczka Faucet >> Claim ZENIQ

Generacja tokena:

Home >> wtyczka Token Generator >> Generate Token

Dodaj niestandardowy token.

Home >> wtyczka Nomo Wallet (instalowana domyślnie) >> Manage Assets >> Add Custom Token

Dane:

  • Sieć (Network)
  • Adres kontraktu tokena (Token Contract Address)
ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę